Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów naukowych dla grup przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych.

Prowadzimy zajęcia, na których dzieci same przeprowadzają eksperymenty, doświadczają nauki, wykonują samodzielnie czynności manualne, uczą się cierpliwości oraz wyciągania wniosków z przeprowadzonych doświadczeń.

Ilość dzieci w grupie może wynosić do 25 os. maksymalnie. Czas trwania zajęć to 45 min.

Dojeżdżamy do placówek na terenie Trójmiasta oraz do bardziej oddalonych miejscowości (za dodatkową opłatą).

Oferujemy zajęcia jednorazowe lub cykliczne (co tydzień, co miesiąc).

Przykładowe tematy zajęć to np.:

• Suchy lód i magiczna chmurka
  • Zaskakujące polimery – czyli mój własny slime
  • Gazy pełne energii – czyli CO2 w akcji
  • Robotyka – Ozoboty, Lego WeDo 2.0
  • Sączenie – podstawowe techniki laboratoryjne

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą dla placówek edukacyjnych TUTAJ oraz naszą stroną na Facebooku.