Hybrydowy kurs na wychowawcę kolonijnego/kierownika wypoczynku składa się z dwóch etapów:
  • ETAP 1: CZĘŚĆ TEORETYCZNA: kurs on-line: Henc i spółka Paweł Henc lub Centrum Kształcenia Agat
  • ETAP 2: CZĘŚĆ PRAKTYCZNA: zajęcia i egzamin końcowy odbywają się w Centrum Edukacji Smart_Lab w Gdańsku al. Hallera 201 (po ukończonej części teoretycznej on-line czyli ETAP 1)
Uprawnienia nawet w 4 dni! – jeśli zależy Ci na czasie, w 3 dni zdążysz przerobić materiał, a w czwartym dniu otrzymasz swoje świadectwo.
  • Wykłady i testy opracowane przez najstarszą i najbardziej doświadczoną firmę szkoleniową w branży.
  • Niska cena – cały kurs zwróci się po 2 dniach Twojej pracy na koloniach.
  • Niepodważalne kwalifikacje – program Twojego kursu jest zgodny z ustawą MEN
  • Pomoc w znalezieniu pracy – gdy uzyskasz świadectwo, będziesz otrzymywać aktualne oferty pracy dla wychowawców.
‼UWAGA‼ Centrum Edukacji Smart_Lab prowadzi TYLKO część praktyczną kursu! Część teoretyczną realizujecie Państwo najpierw on-line w firmie Henc i spółka Paweł Henc lub Centrum Kształcenia Agat – tam też znajdują się aktualne terminy i ceny kursów.
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA i egzamin w Gdańsku po ukończeniu części teoretycznej odbywają się
W KAŻDY PIERWSZY I TRZECI WTOREK miesiąca o godz. 16.00.

Kontakt, umawianie terminu egzaminu po ukończonej części teoretycznej:

Lokalizacja: Budynek Centrum Edukacji Smart_Lab,

Al. Gen. Hallera 201, 80-416 Gdańsk
Teren Klubu Sportowego Gedania

Jak trafić? Kliknij zakładkę kontakt lub wpisz w Google Maps: Smart Lab Centrum Edukacji.