Drodzy Rodzice!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, pragniemy poinformować Was o wzmożonych działaniach mających na celu zapobieganie zarażeniom, obejmujących zwiększoną częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji sprzętu, newralgicznych miejsc (klamki/uchwyty) i pomieszczeń, a także higieny pracowników.

Prosimy o zachowanie rozsądku i rozwagi. Jeżeli dzieci, lub Wy, czujecie się gorzej, istnieje możliwość przełożenia imprez urodzinowych na inny termin, prosimy jedynie o podanie w przeciągu 3 dni nowego terminu, na który chcielibyście przesunąć wydarzenie.
Sytuacja – jak wiemy – jest bardzo dynamiczna, prosimy więc o wyrozumiałość.

Nasze Biuro pracuje bez zmian, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

Zajęcia E(x)ploratorium zostają zawieszone do odwołania.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 730 725 464 lub 500 725 752.