Rok szkolny w czasach pandemii to dla nas wszystkich wyzwanie i stres związany z codziennym funkcjonowaniem.
Chcemy jednak żebyście wiedzieli, że wznawiamy działalność i wracamy z zajęciami i warsztatami naukowymi, tam gdzie jest to możliwe.

Wznawiamy warsztaty chemiczne:

• w wybranych przedszkolach, przy obopólnej zgodzie na realizację zajęć i przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków ostrożności (tj. nasi Edukatorzy wyposażeni w maseczki/przyłbice, rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji)
  • cotygodniowe zajęcia Exploratorium w naszym Centrum Edukacji Smart Lab będą odbywały się od 1 października o godz. 17:00
  • urodziny zarówno u nas w Centrum jak i z dojazdem do Państwa do domów, realizujemy przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności (m.in. zalecamy rezygnację z zapraszania rodziców na imprezy urodzinowe u nas w Centrum – aby uniknąć zatłoczenia sali, która jest współdzielona z dziećmi)
  • pikniki i eventy – realizuje zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

W razie pytań – zapraszamy do kontaktu!