Zapraszamy na spektakl pt. „Polka Niepodległa” w dn. 16.02. do Teatru na Plaży (Sopot, al. Mamuszki 2)

Spektakl w formie musicalowej opowiada o silnych, zdeterminowanych i utalentowanych kobietach, bez których współczesna Polska wyglądałaby zapewne zupełnie inaczej. Sztuka podejmuje próbę przybliżenia sylwetek kobiecych bohaterek, które w wyjątkowy sposób wpisały się w historię Polski i polskiego społeczeństwa. W trakcie przedstawienia poznamy losy Marii Skłodowskiej – Curie, Zofii Stryjeńskiej, Jadwigi Komornickiej, Krystyny Krahelskiej, Ireny Sendlerowej, Marii Komornickiej, Stefanii Wilczyńskiej, Krystyny Skarbek Simony Kossak i Wandy Rutkiewicz.

Podczas spektaklu efekty specjalne zapewni smartLAB!

Więcej informacji znajdziecie pod adresem: https://www.teatrnaplazy.pl/wydarzenie/polka-niepodlegla-historia-w-spodnicy/

Plakat niepodlegla V03 kopia do neta 723x1024