smartLAB specjalizuje się w pokazach, autorskich warsztatach (także z elementami teatralizacji), grach i zabawach edukacyjnych, organizacji pikników oraz urodzin. Organizuje Nocne Akademie Przygód, półkolonie i kreatywne urodziny.

Starając się nieustannie rozwijać swą ofertę, dostosowuje ją do zainteresowań szerokiego grona odbiorców.

smartLAB TEAM tworzy zgrana ekipa doświadczonych pasjonatów. Wierzymy bowiem, że każdy lubi być uczestnikiem fascynujących eksperymentów. Chcemy wraz z Wami tworzyć niezapomniane chwile i wydarzenia, wypełnione niesamowitymi eksperymentami i pozytywną energią.

smartLAB

TEAM

Nie stawiamy na przypadkowość! Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów – pasjonatów, co gwarantuje niezapomniane przeżycia oraz satysfakcję. Kogo z naszego Teamu już poznaliście?

Założyciele

dr inż. Anna Mietlarek–Kropidłowska

Doktor nauk chemicznych, wieloletni pracownik naukowy Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Typ człowieka o naturalnej intuicji badacza, ciekawego, pełnego inwencji twórczej i jednocześnie bardzo krytycznego. Jej osiągnięcia były zauważane w kraju i na świecie. Otrzymała m.in. Nagrodę Syma (2007), Medal Młodego Uczonego Politechniki Warszawskiej (2012), Nagrodę im. Jana Uphagena (2009), Nagrodę Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (2011) oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej (2013). Obecnie nagrody zdobywają już Jej podopieczni.

Obszar jej zainteresowań obecnie obejmuje działalność edukacyjną, dydaktyczną i popularyzatorską. Liczne wykłady popularnonaukowe, przygotowywanie i realizacja imprez popularnonaukowych to tylko niektóre z jej bardzo licznych działań pozanaukowych. Jest autorką innowacyjnych programów edukacyjnych, w ramach których pasją do nauki stara się „zarażać” nawet 2-latki. Obecnie program jej autorstwa jest realizowany już w kilkudziesięciu przedszkolach i szkołach podstawowych w województwie pomorskim.

Popularyzatorka nauki, naukowiec oraz mama Kasi i Tomka w jednym. Poza „chemią kuchenną” interesują ją: muzyka, historia okresu II Wojny Światowej. Wolny czas spędza na spacerach z rodziną oraz na kreatywnym DIY, ma jednak nadzieję, że pewnego dnia powróci do malarstwa. Jak Paulo Coelho wierzy, że jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.

Przemysław Mietlarek

Z wykształcenia chemik-biotechnolog. Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Po studiach postanowił odrzucić kompromisy i robić w życiu to, co jest jego pasją. Tak powstał smartLAB – obecnie jedna z największych polskich firm edukacyjnych, która zajmuje się nie tylko edukacją, ale również działalnością popularyzatorską i szeroko zakrojoną działalnością eventową.

Jej założyciel potrafi doskonale przekuwać pomysły na zrealizowane projekty. Cały czas nie zapomina o idei, która przyświecała smartLAB od momentu powstania – wierzy bowiem, że wspólnie możemy przyczynić się do budowy społeczeństwa opartego na wiedzy, potrafiącego się nauką (przez duże „N” i małe „n”) bawić i zachwycać.

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm

Nasza firma uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich firm”.