Warsztaty

Poznaj nasze przykładowe warsztaty, trwające 45 minut.
Chemiczni Super Inspektorzy

Na podstawie zebranych śladów i dowodów rozwiążecie prawdziwą zagadkę detektywistyczną wykorzystując kolorowe reakcje chemiczne oraz różne sprzęty i techniki laboratoryjne.

Tęczowa wieża gęstości

Na warsztatach dowiecie się co to jest gęstość i dlaczego niektóre ciecze nie mieszają się ze sobą – znając te właściwości, sami stworzycie własną wieżę gęstości.

Fascynujące Polimery

Stworzycie dobrze znanego i lubianego slime’a jednocześnie poznając właściwości polimerów, które otaczają nas na co dzień
a nawet o tym nie wiemy!

Z chemią za pan brat

Poznacie chemicznie dmuchany balon, czyli dowiecie się jak nadmuchać balon „inaczej”. Stworzycie mini tornado w butelce i chemiczną lokomotywę. Chemia nie musi być nudna!

Robotyka

Poznasz podstawy budowania i programowania robotów, zaprogramujesz własne ścieżki dla Ozobota lub od podstaw stworzysz pojazd z Lego WeDo 2.0. Na koniec zrobimy wyścig waszych maszyn!

W naszej ofercie znajdują się również zajęcia, podczas których dzieci tworzą niespodzianki na wybraną okazję (Dzień Mamy, Dzień Babci i Dziadka, Mikołajki itp.) – napisz lub zadzwoń, by poznać szczegóły!

Nie znalazłaś(eś) interesującej Cię tematyki? Spokojnie, w naszej ofercie mamy kilkadziesiąt innych zajęć.

Cennik szkoły

zajęcia w placówkach szkolnych

Cena: 15 zł / osoba. W przypadku większej ilości grup – zniżki zgodne z poniższą tabelą.

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczych zajęć dla placówek o minimalnej ilości 20 uczestników. Minimalna koszt warsztatów wynosi 350 zł. Zadzwoń lub napisz, by uzyskać szczegóły oferty.

LABORATORIUM  45 minut  20 uczestników

1 grupa
350
2 grupy
675
3 grupy
999
Każda kolejna grupa
200
Dodatkowy uczestnik
15

Cennik obowiązuje w przypadku placówek oddalonych do 25 km od Gdańska. Twoja szkoła jest dalej? Zadzwoń lub napisz do nas!

Warsztaty

Pliki do pobrania