Jeżeli brakuje Wam pomysłu, na ciekawą lekcję, która będzie poruszała tematy interesujące dla uczniów i jednocześnie będące w tej chwili „na czasie”, to zajrzyj na stronę naszego nowego projektu – GermBusters Pomgromcy Zarazków.

Uczniowie codziennie słyszą o rozprzestrzenianiu się nowego wirusa, mają jednak zwykle w głowach mętlik, ponieważ informacje naprawdę rzetelne mieszają się z dezinformacją i plotkami.

Celem lekcji hybrydowej jest rozwiać te wątpliwości oraz dostarczyć Tobie oraz Twoim uczniom mnóstwo zabawy i wiedzy, którą zapamiętacie na długo, i którą będziecie mogli stosować w praktyce.

Jeżeli chcesz:

• w prosty i przystępny sposób przekazać swoim uczniom wiedzę, nt. koronawirusów i innych wirusów, oraz mechanizmów, które rządzą w ich świecie,
  • dowiedzieć się co Batman ma wspólnego z wirusami?
  • poznać kim są Pogromcy Zarazków?
  • co robić, aby czuć się bezpiecznie?

To koniecznie sprawdź więcej na pogromcyzarazkow.pl