Widzieliście już wiele ofert?

Czas dowiedzieć się dlaczego wybrać smartLAB!
Co nas wyróżnia?
Zawsze dbamy o najwyższą JAKOŚĆ!
Pracujemy na wysokogatunkowym, profesjonalnym sprzęcie.

Zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie wszystkich wykonywanych eksperymentów i kładziemy na ten aspekt pracy duży nacisk. Do doświadczeń wykorzystujemy odczynniki o wysokiej czystości oraz materiały o najwyższych parametrach użytkowych. W smartLAB pracują doświadczeni pasjonataci eksperymentowania, którzy potrafią się dzielić swoją pasją z widownią i zachęcać do wspólnych aktywności. Podczas warsztatów przekazujemy do dyspozycji uczestników fartuchy ochronne, gogle oraz ochronne rękawiczki jednorazowe.

Nie zostawiamy nic przypadkowi.

Zdajemy sobie sprawę, że widownia „kupuje (i je) oczami”.

Odpowiedni DESIGN stanowisk jest dla Nas równie istotną kwestią!

Bawimy się Nauką – aby wzmocnić nasz przekaz, nie raz przebieramy się w fantazyjne stroje, bo Nauka nie musi być nudna! Wszystkie aktywności powstają pod okiem cenionych i nagradzanych za swoją działalność popularyzatorów nauki i dydaktyków. Nie powielamy rozwiązań. Ludzie lubią być zaskakiwani i my to wiemy!

Stawiamy na INNOWACYJNOŚĆ!

Dotyczy to zarówno warsztatów jak i pokazów (np. z elementami teatralizacji), gier i zabaw edukacyjnych. Edutainment to jednak nie wszystko – nasze działania planujemy w duchu idei psychologii pozytywnej.

Pragniemy wzmacniać siły poznawcze, twórczość, ciekawość, otwartość umysłu, zamiłowanie zdobywania wiedzy, entuzjazm, bezstronność i zdolność do współpracy. Są to powszechnie uznawane wartości, cenione we wszystkich kulturach i społecznościach.

Jesteśmy uczciwi, kreatywni i otwarci na nowe zadania.

Każdy Klient jest dla nas ważny i naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań.

smartLAB Rozwiązania szyte na miarę (Twojego) sukcesu.

Oferta eventowa

Poznaj nasze atrakcje, które doskonale sprawdzają się na każdej imprezie!

Oferujemy kompleksowe rozwiązania na imprezy plenerowe, eventy dla dzieci, eventy firmowe, pikniki naukowe czy szkolne imprezy edukacyjne. Nie ważne, czy na swoją imprezę zapraszasz 10 czy 1000 osób – my pomożemy Ci sprawić, aby były to niezapomniane chwile. Dysponujemy pełnym zapleczem – zapewniamy profesjonalne namioty, stoły, iglosferę i nagłośnienie. Pracujemy nie tylko na terenie Gdańska, ale i całego kraju. Podczas naszych imprez polecamy 3 zasadnicze bloki POKAZY –WARSZTATY – ZABAWA w duchu edutainment oraz dodatkowe atrakcje.

  • Oferujemy również stanowiska dostosowane do tematyki konkretnego wydarzenia. Szczegółową ofertę wraz z wyceną wysyłamy na maila.
  • Organizujemy także imprezy tematyczne (bajkowe, ekologiczne, magiczne, halloweenowe, karnawałowe, mikołajkowe, inspirowane postaciami nauki itp.).
  • Specjalizujemy się w imprezach Science in Action!

Do pobrania

Poniżej zamieszczamy nasze przykładowe atrakcje

Stanowiska pokazowe

Stanowiska warsztatowe

Mobilna Kosmetyczna Manufaktura, smart TECHNOLOGIE, smartBIO, eko smartFOOD, Mobilne laboratorium, DIY

Stanowiska z zabawami

Gadżety eventowe

Infrastruktura eventowa

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie

Zaufali Nam

…i Poczuli z Nami Chemię do Nauki
pgnig
gaz-system
best-events-ever
cen_experyment
pge
click-meeting
doraco
ewesa
explory
fundacja-pgnig
fzt
gdansk-logo
miniatura
neuca
orange-events
pgnig-det
polska-akademia-dzieci
ppnt
saturn
sii