Zapraszamy wszystkich ciekawych nauki i eksperymentów na cotygodniowe warsztaty E(x)ploratorium!

Na warsztatach poznajemy tajemnice chemii, fizyki, biologii i robotyki.
Dzieci same wykonują eksperymenty i uczą się jak przebiegają różnego rodzaju reakcje lub procesy.

Warsztaty odbywają się w każdy czwartek o godz. 17:00 i trwają 60 min.
Zajęcia kierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat.
Koszt: 30 zł/wejście jednorazowe lub karnet 200 zł/8 wejść.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
telefonicznie nr 730 725 752
lub mailowo office.smartlab@gmail.com

Więcej informacji

Jednocześnie informujemy, że nasze zajęcia odbywają się zgodnie z obowiązującymi, w związku ze stanem epidemii, wytycznymi. Sprzęt jest dezynfekowany, pomieszczenia są wietrzone, a do dyspozycji uczestników jest mydło i środki do dezynfekcji dłoni. Pracujemy w maseczkach/przyłbicach i przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Uprzejmie prosimy, aby w miarę możliwości Rodzice nie pozostawali z dziećmi na zajęciach. Przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.