Piknik firmowy to doskonała okazja do integracji pracowników lub zaprezentowania firmy kontrahentom czy lokalnej społeczności. W smartLAB ułatwiamy integrację, organizując niezapomniane imprezy plenerowe, zabawy w hotelach oraz wynajętych ośrodkach. Wszystkie wydarzenia urozmaicamy różnego rodzaju grami, konkursami oraz wyjątkowymi warsztatami.

Ponadto organizujemy i pomagamy pisać oraz prowadzić różnego rodzaju projekty edukacyjne oraz pomagamy tworzyć kampanie informacyjne.

Kompleksowa organizacja imprez

Jeśli skorzystasz z naszych usług, nie będziesz musiał martwić się o organizację infrastruktury eventowej. To my dostarczamy infrastrukturę eventową (np. namioty, stoły, krzesła), potrzebny sprzęt audio oraz muzykę, oświetlenie estradowe, a także wszelkiego rodzaju rekwizyty potrzebne do zorganizowania zabaw, warsztatów i pokazów. Prowadzenie imprezy oddajemy w ręce doświadczonych konferansjerów, którzy skutecznie zachęcą gości do zabawy, ale również poprowadzą przez mikrofon część oficjalną wydarzenia.

Z nami każdy może stać się naukowcem!

Specjalizujemy się w tematyce naukowej. Z wielką przyjemnością organizujemy imprezy integracyjne urozmaicone eksperymentami. W trakcie naszych imprez każdy z uczestników ma okazję stać się eksperymentatorem i przeprowadzić oszałamiające doświadczenia.

Z nami zostaniecie ekspertami kuchni molekularnej, samodzielnie zrobicie dymiące (soft?) drinki, nauczycie się japońskiej sztuki kompostowania oraz poznacie tajemnice pirografii. Pokażemy Wam, jak zrobić eko-kosmetyki, nakręcicie się na oranżadę na naszym elektro-rowerze oraz zobaczycie w czym tkwi sekret działania hologramów.

W naszej ofercie jest kilkadziesiąt różnych warsztatów tematycznych. Jednym z naszych największych atutów jest liczny zespół edukatorów i animatorów. Nie korzystamy z pomocy przypadkowych osób. Dzięki temu możecie mieć pewność, że Waszym opiekunem podczas warsztatów będzie kompetentna i miła osoba.

Tematyczne imprezy integracyjne

Nie ograniczamy się wyłącznie do tematyki naukowej. Jesteśmy elastyczni i z chęcią podejmiemy się organizowania imprez tematycznych oraz zabaw w stylu hawajskim, gangsterskim czy w stylu retro. Dostarczamy stroje i rekwizyty dla uczestników. Nasi animatorzy dołożą wszelkich starań, by goście na długo zapamiętali wyjątkowy klimat imprezy.

Wydarzenia organizujemy w miejscu wskazanym przez klienta: w hotelu, siedzibie firmy czy w plenerze. Oferujemy również możliwość zorganizowania imprezy na terenie naszego Centrum w Gdańsku. Zajmiemy się zaplanowaniem całego wydarzenia, organizując czas zarówno na zabawy, jak i na oficjalne wystąpienia przedstawicieli firmy.

Nie tylko konkursy, ale także kursy!

Oprócz imprez, konkursów i zabaw, w naszej siedzibie organizujemy również m.in. kursy na wychowawców i kierowników kolonii. Prowadzimy również szkolenia dla pracowników firm, nauczycieli i wychowawców kolonijnych z zasad bezpieczeństwa podczas pandemii COVID-19.

Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych szkoleniowców o wieloletnim doświadczeniu i składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Po ich ukończeniu uczestnicy otrzymują certyfikaty. Zapraszamy!

Eventy

Kampanie

Projekty