Od pewnego czasu zintensyfikowaliśmy działania na naszym Kanale YouTube, gdzie możecie znaleźć mnóstwo inspirujących pomysłów na domowe eksperymenty. W tym trudnym czasie, wiemy jak ciężko jest zająć dzieci w domu czymś ciekawym. Obiecujemy, że z naszymi filmikami rodzice wspólnie z dziećmi spędzą czas kreatywnie i naukowo.

Zachęcamy Was od odwiedzenia nas TUTAJ

Zajrzyjcie też na naszego Facebooka, gdzie co tydzień publikujemy pomysły na dodatkowe eksperymenty, oraz wartościowe karty pracy.

Dajcie Nam znać, czy to co robimy jest dla Was pomocne!