Przez całe wakacje zapraszamy na wyjątkowe półkolonie Kreatywne Wakacje dla dzieci w wieku 6-12 lat na zielonych terenach w centrum Gdańska!

Stawamy na jakość i aktywny wypoczynek. W trakcie wakacji ruszamy nie tylko szare komórki, ale także organizujemy szereg warsztatów tematycznych. Poznaj nasze pakiety, aby wybrać ten, który sprawi najwięcej frajdy Twojemu dziecku! 

Nasze PÓŁKOLONIE są All_Inclusive. W cenie turnusu znajdują się wszystkie atrakcje, warsztaty i niespodzianki. Codziennie dzieciom podawany jest dwudniowy obiad. Na łakomczuchów czekają oczywiście dokładki. Na naszym terenie znajdują się zewnętrzne stanowiska warsztatowe, plac zabaw i boiska, a w czasie słonecznej pogody nawet … ślizgawka wodna.

Zapisy na:
www.kreatywnewakacje.com

 

Zobacz również

23.03.2022
Pisankowa 🐰NOCNA AKADEMIA PRZYGÓD🐰

8 kwietnia 2022! 1️⃣9️⃣:0️⃣0️⃣ (piątek) – 1️⃣0️⃣️:0️⃣0️⃣(sobota) Zapraszamy na wiosenną zabawę w Centrum Edukacji SmartLAB! Moc atrakcji gwarantowana😎 👉169 zł/dziecko👈 (159 zł w przypadku rodzeństwa, a na kartę Dużej Rodziny aż 10% zniżki!) w tym: 💐 Gipsowe pisanki – warsztaty z tworzenia i ozdabiania 💐 Znikające jajka w zajączkowym kapeluszu (magiczne pokazy!) 💐 Czekoladowe poszukiwanie […]

Zobacz więcej