Przez całe wakacje zapraszamy na wyjątkowe półkolonie Kreatywne Wakacje dla dzieci w wieku 6-12 lat na zielonych terenach w centrum Gdańska!

Stawamy na jakość i aktywny wypoczynek. W trakcie wakacji ruszamy nie tylko szare komórki, ale także organizujemy szereg warsztatów tematycznych. Poznaj nasze pakiety, aby wybrać ten, który sprawi najwięcej frajdy Twojemu dziecku! 

Nasze PÓŁKOLONIE są All_Inclusive. W cenie turnusu znajdują się wszystkie atrakcje, warsztaty i niespodzianki. Codziennie dzieciom podawany jest dwudniowy obiad. Na łakomczuchów czekają oczywiście dokładki. Na naszym terenie znajdują się zewnętrzne stanowiska warsztatowe, plac zabaw i boiska, a w czasie słonecznej pogody nawet … ślizgawka wodna.

Zapisy na:
www.kreatywnewakacje.com

 

Zobacz również

10.03.2023
Urodziny dziecka to ważne wydarzenie

Urodziny dziecka to ważne wydarzenie. Wybierz na ten wyjątkowy dzień miejsce, które sprawi że będzie on niezapomniany. Zaplanuj urodziny Swojego dziecka z NAMI już dziś i zarezerwuj imprezę urodzinową w smartLAB! Wejdź na stronę: https://smartlab.edu.pl/dla-dzieci/urodziny/ i poznaj nasze wystrzałowe pakiety zwierające: 2,5 godziny zabawy eksperymenty i warsztaty tematyczne poczęstunek dla dzieci upominek dla jubilata(ki) certyfikaty […]

Zobacz więcej
10.02.2023
URODZINY DLA DZIECI W GDAŃSKU

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Zostań ponownie jego superBOHATEREM(-KĄ) ! Zaplanuj już dziś i zarezerwuj imprezę urodzinową w smartLAB! Wejdź na stronę: https://smartlab.edu.pl/dla-dzieci/urodziny/ i poznaj nasze wystrzałowe pakiety zwierające: 2,5 godziny zabawy eksperymenty i warsztaty tematyczne poczęstunek dla dzieci upominek dla jubilata(ki) certyfikaty i słodkości dla wszystkich uczestników opcjonalnie: kącik kawowy dla rodziców , balony […]

Zobacz więcej