Warsztaty dla Szkół

Poznaj nasze przykładowe warsztaty, trwające 45 minut.
Mikro-Makro

Zobacz to, co niewidoczne okiem nieuzbrojonym, dzięki zastosowaniu profesjonalnych mikroskopów i ogromnych szkieł powiększających. Poznacie budowę mikroskopu oraz zbadacie fascynujące preparaty.

Suchy lód i chemiczny kameleon

Dowiedz się, jak to możliwe, że roztwór zmienia barwę, co to jest pH i jak działa chemiczny kameleon – wszystkie eksperymenty przeprowadzisz przy użyciu prawdziwego sprzętu laboratoryjnego, wykorzystując wskaźniki odczynniki chemiczne.

Laboratorium slime

Stworzycie wymarzoną wiskoelastyczną antystresową masę typu slime, jednocześnie poznając właściwości polimerów, które otaczają nas na co dzień, a nawet o tym nie wiemy!

Odlotowe eksperymenty

Poznacie podstawy budowania obwodów elektrycznych. Sprawdzimy które substancje przewodzą prąd, a które są izolatorami. Zobaczymy także, czy cytryna może zasilić baterię. Uczniowie uwielbiają te zajęcia!

Pstryczek-Elektryczek, czyli tajemnice elektryczności

Poznasz podstawy budowania i programowania robotów, zaprogramujesz własne ścieżki dla Ozobota lub od podstaw stworzysz pojazd z Lego WeDo 2.0. Na koniec zrobimy wyścig waszych maszyn!

Termometry i tajemnice temperatur

Poznacie stany skupienia oraz dokonamy pomiarów temperaturowych. Dowiecie się, czym jest temperatura topnienia, a czym wrzenia. Zobaczymy także na czym polega tajemnicza sublimacja!

W naszej ofercie znajdują się również zajęcia, podczas których dzieci tworzą niespodzianki na wybraną okazję (Dzień Mamy, Dzień Babci i Dziadka, Mikołajki itp.) – napisz lub zadzwoń, by poznać szczegóły!

Nie znalazłaś(eś) interesującej Cię tematyki? Spokojnie, w naszej ofercie mamy kilkadziesiąt innych zajęć.

Warsztaty Naukowe dla Szkół

Pliki do pobrania

Cennik Warsztaty chemiczne w Szkole

Mobilne Laboratorium Naukowe smartLAB

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczych zajęć dla szkół, grupa do 25 uczestników. Minimalny koszt warsztatów wynosi 599 zł.
Zadzwoń lub napisz, by uzyskać szczegóły oferty.

LABORATORIUM  45 minut  do 25 uczestników

1 grupa
599
2 grupy
1149
3 grupy
1649
Każda kolejna grupa
+500
Dodatkowy uczestnik

Każdy dodatkowy uczestnik powyżej 25 osoby. (max. 30 os.)

22

Cennik obowiązuje w przypadku placówek oddalonych do 25 km od Gdańska. Twoja szkoła jest dalej? Zadzwoń lub napisz do nas!