Warsztaty

Poznaj nasze przykładowe warsztaty, trwające 45 minut.
Chemiczni Super Inspektorzy

Na podstawie zebranych śladów i dowodów rozwiążecie prawdziwą zagadkę detektywistyczną wykorzystując kolorowe reakcje chemiczne oraz różne sprzęty i techniki laboratoryjne.

Tęczowa wieża gęstości

Na warsztatach dowiecie się co to jest gęstość i dlaczego niektóre ciecze nie mieszają się ze sobą – znając te właściwości, sami stworzycie własną wieżę gęstości.

Fascynujące Polimery

Stworzycie dobrze znanego i lubianego slime’a jednocześnie poznając właściwości polimerów, które otaczają nas na co dzień
a nawet o tym nie wiemy!

Z chemią za pan brat

Poznacie chemicznie dmuchany balon, czyli dowiecie się jak nadmuchać balon „inaczej”. Stworzycie mini tornado w butelce i chemiczną lokomotywę. Chemia nie musi być nudna!

Robotyka

Poznasz podstawy budowania i programowania robotów, zaprogramujesz własne ścieżki dla Ozobota lub od podstaw stworzysz pojazd z Lego WeDo 2.0. Na koniec zrobimy wyścig waszych maszyn!

W naszej ofercie znajdują się również zajęcia, podczas których dzieci tworzą niespodzianki na wybraną okazję (Dzień Mamy, Dzień Babci i Dziadka, Mikołajki itp.) – napisz lub zadzwoń, by poznać szczegóły!

Nie znalazłaś(eś) interesującej Cię tematyki? Spokojnie, w naszej ofercie mamy kilkadziesiąt innych zajęć.

Cennik szkoły

zajęcia w placówkach szkolnych

Uwaga! Cena dotyczy pojedynczych zajęć dla placówek, grupa do 25 uczestników. Minimalny koszt warsztatów wynosi 599 zł.
Zadzwoń lub napisz, by uzyskać szczegóły oferty.

LABORATORIUM  45 minut  do 25 uczestników

1 grupa
599
2 grupy
1049
3 grupy
1449
Każda kolejna grupa
+450
Dodatkowy uczestnik

Każdy dodatkowy uczestnik powyżej 25 osoby. (max. 30 os.)

25

Cennik obowiązuje w przypadku placówek oddalonych do 25 km od Gdańska. Twoja szkoła jest dalej? Zadzwoń lub napisz do nas!

Warsztaty

Pliki do pobrania