Stanowiska sportowe

Strzał w 10tkę, bramka celnościowa, mecze badmintona! Sprawdź się w sportach precyzyjnych i zespołowych. Zobaczymy, czy trafiasz do bramki jak Lewandowski i czy zostajesz czołowym snajperem eventu!

Zumba Energy
czyli tanecznym krokiem

Wspólnie poznamy podstawowe kroki taneczne. Dzięki temu zobaczymy, jak energia zmagazynowana w naszym ciele w postaci połączeń pomiędzy atomami może być zamieniona na energię mechaniczną!

Torby Bernoulliego
czyli gigantyczne rękawy wiatrowe

Zapraszamy Was do nadmuchania największych balonów, z jakimi przyszło się Wam kiedykolwiek zmierzyć. Brzmi prosto? W takim razie dodamy, że Waszym zadaniem jest nadmuchać wielką torbę wiatrową o długości nawet ponad 2 metrów zaledwie jednym dmuchnięciem! Niemożliwe? Wprost przeciwnie!

Łami-główki
czyli zagadki logiczne

Któż nie lubi zagadek, szyfrów i tajemnic? Nasze stanowisko to istny raj dla miłośników myślenia, łamigłówek i trenowania szarych komórek. 

Gigantyczne bańki mydlane
czyli bańkologia stosowana

Na tym stanowisku zaprosimy Was do eksperymentowania z ogromnymi bańkami – każdy będzie mógł wyczarować sobie swego „giganta”. Specjalnie na tę okazję zaaranżujemy stanowisko ze sprzętem
i ekwipunkiem do tworzenia bańkowych tuneli oraz zapasem specjalnego płynu, aby zabawa mogła trwać niemalże w nieskończoność.

Zamykanie w bańkach
czyli Alicja po drugiej stronie bańki

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda świat po drugiej stronie bańki mydlanej? Wspólnie znajdziemy na nie odpowiedź na stanowisku wyposażonym w ogromną konstrukcję do zamykania właśnie w nich! Teraz każdy – nawet dorosły – będzie mógł poczuć się jak w bajce, to znaczy bańce!

KlockoLandia
czyli zabawa w świecie LEGO

Do zabawy na tym stanowisku zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku. Zrealizujecie tutaj bowiem wszystkie swoje kreatywne pomysły. Mnóstwo klocków w rożnych rozmiarach dostarczy Wam godzin radosnej zabawy!

Mały Inżynier
czyli zabawa w świecie konstrukcji

Ogromne stoły z planszami i mnóstwo klocków tematycznych pozwolą Wam zaplanować śmiałe wizje konstruktorskie. Nie zabraknie także elementów edukacyjnych – możecie zaplanować transport wybranego surowca od miejsca wydobycia aż po jego dystrybucję! Prawdziwa zabawa i nauka w duchu edutainment!

Młody konstruktor
czyli zabawa rurami

Nasz arsenał zabaw edukacyjnych uwzględnia także wyjątkowe klocki w postaci kolorowych rur. Ich aranżacja pozwala na stworzenie tysięcy różnorodnych instalacji, stworków czy pojazdów. W tym zakresie wyobraźnia dzieci (i ich rodziców) nie zna granic!

MegaKonstrukcje
czyli konstruuj co tylko chcesz

Konstrukcje, małe i duże, drewniane, plastikowe, gumowe, 3D, 2D… czego tylko zapragniesz! Zapraszamy do świata MegaKonstrukcji, gdzie czekają na was różne rodzaje nietypowych klocków, słomek, łączników, z których da się stworzyć absolutnie wszystko!

Ruchome piaski 3D
czyli sensoryczna zabawa

Zarówno maluchy, jak i juniorzy uwielbiają zabawy piaskiem. Podczas naszych zabaw bez użycia wody wcielicie w życie najśmielsze wizje budowlane. Dla starszych dzieci proponujemy wersję DinoPiasku, w której będą tworzyć odciski szkieletów dinozaurów.

Strefa malucha
czyli zabawa na całego

Najmniejszych milusińskich w przedziale wiekowym 1-4 lat zapraszamy do fantastycznej strefy, w której bezpiecznie mogą się pobawić specjalnie przystosowanymi dla nich zabawkami, a rodzice wspaniale wchodzą w interakcje ze swoimi pociechami, jednocześnie rozwijając ich koordynację ruchową. Czekają na Was gigantyczne klocki, bujawki, zabawki sensoryczne, tunele i wiele wiele innych niespodzianek.